• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-05-27 11:30:59

Wady i zalety medycyny estetycznej Medycyna estetyczna katowice to ostatnimi czasy jeden z najbardziej popularnych zabiegów, które mają podnosić poziom i jakoś naszego życia. Osobiście uważam, że coś takiego jak ten specyficzny rodzaj medycyny, to bardzo fajna sprawa, ale oczywiście jak wszystko na tym świecie ma ona swoje zalety i wady.

 

Moim zdaniem coś takiego jak medycyna estetyczna katowice, to bardzo dobry pomysł, który ma wzięcie tylko i wyłącznie u kobiet, o niskim poziomie samoakceptacji. Być może fajnie jest robić coś dla siebie, a dzięki temu móc być atrakcyjnym i wiecznie młodym, ale niestety starości nie da się uniknąć i jakieś redukowanie zmarszczek, oraz innego tego typu sprawy to moim zdaniem wielka głupota.

 

Kiedyś ktoś powiedział, że piękno tkwi w naturalności, więc dlaczego kobiety nie akceptują takiej kolei rzeczy jak starość? Niestety to już jest ich słodka tajemnica. Osobiście powiem, że medycyna estetyczna katowice, to fajna sprawa i warto się przyglądać jej rozwojowi, ale czasem może niestety nam tylko zaszkodzić, a głównie zaszkodzić naszym finansom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady i zalety medycyny estetycznej
Nick: