• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-05-27 10:28:48

Jakie zabiegi na twarzPromienna, zadbana, gładka, taka powinna być cera. W dzisiejszych czasach dbanie o skórę to nieodłączna część codziennej higieny. Oczywiście, najwięcej o odżywkach, zabiegach i upiększaczach wiedzą kobiety, ale nie zapominajmy, że mężczyźni też nie wyglądają atrakcyjnie z szarym kolorytem czy zniszczoną cerą.

 

Bardzo popularne jest ostatnio coś takiego jak naturalne zabiegi na twarz katowice. Nie tylko w domowym zaciszu kobiety używają znalezionych w kuchni składników, kosmetyczki również proponują klientkom naturalne zabiegi na twarz katowice. Używa się przy tym glinki, aloesu, awokado, miodu, cytryny, oleju, soli, zielonych ogórków i mnóstwa innych popularnych składników. By nie mieć zmarszczek, zadbać o szyje i dekolt powinno stosować się wszelakiego rodzaju maseczki, odżywki, peelingi.

 

Pomogą one nadać cerze blasku i elastyczności. Trzeba pamiętać, że każdy z nas ma inny rodzaj skóry i przy wyborze czegoś takiego jak zabiegi na twarz katowice, musimy wiedzieć by stosować kosmetyki odpowiednie dla danego rodzaju skóry: suchej, wrażliwej, mieszanej, tłustej, czy trądzikowej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie zabiegi na twarz
Nick: