• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-05-27 10:22:45

Dla kogo depilacja laserowaCzy codzienne golenie to przywilej mężczyzn? W dzisiejszych czasach chyba jednak nie do końca. Światowe trendy wymuszają na kobietach dbanie o siebie w każdym calu. Usuwanie zbędnych włosków z ciała kremami, maszynkami czy też woskiem zajmuje sporo czasu ponieważ trzeba to robić regularnie.

 

Włoski odrastają szybko i są mocniejsze. Dlatego warto zainwestować w coś takiego jak depilacja laserowa warszawa. Co prawda, koszta nie są małe ale w przeliczeniu na jakość i częstotliwość golenia jest bardzo opłacalna. By trwale usunąć włosy należy wykonać 3 zabiegi co kilka tygodni, najczęściej od 4 do 8. Jeśli pojawi się kolejny wzrost trzeba ponawiać zabiegi, mniej więcej co 3 miesiące. Poddając się czemuś takiemu jak depilacja laserowa warszawa skóra nie może być świeżo opalona ponieważ istnieje ryzyko jej podrażnienia. Zimniejsza też to skuteczność zabiegu.

 

Nie mogą go dokonywać kobiety w ciąży, z chorobami skórnymi, epilepsją, cukrzycą oraz przyjmujące niektóre antybiotyki. Po depilacji laserowej należy pamiętać o tym, że nie nie wolno opalać się przez pierwsze 2 tygodnie oraz należy stosować krem ochronny na naświetlane miejsca. Zaczerwieniona skóra to efekt lasera, który jednak znika po kilku dniach. Jak widać depilacja laserowa warszawa to idealny zabieg dla każdego z nas, a zwłaszcza dla kobiet.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla kogo depilacja laserowa
Nick: