• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 12:37:00

 

Spódnice Postanowiłam zmienić garderobę na ubrania włoskie. To prawdziwa rewolucja w mojej szafie, ale nie żałuję swojej decyzji, bo spódnice z metką „made in Italy” naprawdę robią wrażenie!

 

Nie jestem typem feministki i uważam, że kobiety powinny jak najczęściej chodzić w spódnicach zamiast w standardowych spodniach, zwłaszcza, że tak naprawdę każda z nas jest w stanie znaleźć krój, w którym będzie wyglądać bosko. Z uwagi na to, że ja akurat zaopatrzyłam się w ubrania włoskie, mogę Wam szczerze polecić właśnie tego producenta.

 

Ciuchy idealnie leżą na sylwetce i zniewalają bogactwem kolorystycznym i dbałością o detale. Gwarantuję Wam, że w spódnicy zaprojektowanej w Mediolanie, bez najmniejszego trudu ściągnięcie spojrzenie każdego faceta na ulicy! Za to właśnie kocham ubrania włoskie. Są stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet. Pomagają wyeksponować zalety naszej figury oraz skutecznie zatuszować mankamenty, dzięki czemu każda z nas zyskuje automatycznie niczym niezachwianą pewność siebie, której tak potrzebujemy na co dzień. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Spódnice
Nick: