• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 12:28:37

 

SwetryMoją słabością są ubrania włoskie, a ostatnio skusiłam się na kupienie kilku pięknych swetrów. Są nie tylko ciepłe i przyjemne w dotyku, ale także genialnie podkreślają sylwetkę.

 

Czuję się w nich komfortowo i mam wrażenie, że leżą na mnie jak moja druga skóra. Bez dwóch zdań ubrania włoskie mają klasę i styl i warto było w nie zainwestować. Teraz dopiero widzę jak bardzo moje nowe swetry różnią się jakościowo od powszechnych ciuchów z sieciówek z metką: „made in China”.

 

Przede wszystkim są wykonane z dobrej jakości naturalnych materiałów, dlatego też nie mam wątpliwości, że będą mi służyły przez długie lata. Poza tym w niczym nie przypominają towaru z masowej produkcji, bo są przepięknie wykończone, z dbałością o każdy detal. Nawet guziki to istne dzieło sztuki! Zresztą to przecież ubrania włoskie, więc czego innego można byłoby spodziewać się po stolicy światowej mody? To niepowtarzalne połączenie piękna, stylu i elegancji, a dodatkowo w superkobiecych projektach każda kobieta może odkryć w sobie włoską boginię.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Swetry
Nick: