• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 12:20:14

 

KombinezonyW końcu odważyłam się założyć kombinezon. Do tej pory podchodziłam do niego jak do jeża, bo nie miałam pojęcia jak się go nosi i czy pasowałby do mojej figury? Na szczęście decydując się na ubrania włoskie, znalazłam świetny kombinezon, w którym wyglądam zjawiskowo!

 

Mój strach okazał się bezpodstawny, bo jest to część garderoby, którą każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Możecie tak jak ja postawić przede wszystkim na ubrania włoskie, bo wtedy macie gwarancję, że w zamian za rozsądną cenę dostajecie produkt wysokiej jakości, który bardzo często wygląda jakby był szyty na miarę. Projektanci z Włoch znają kobiety od podszewki i doskonale zdają sobie sprawę z naszych potrzeb.

 

Kombinezon jest trendy i szybko zdobył uznanie, bo wyglądamy w nim szczuplej i zgrabniej. Można w nim łatwo ukryć wszelkie mankamenty figury (np. typ gruszka czy jabłko), a noszony wraz z ozdobnym paskiem, przeistacza się w wytworną kreację na wieczór. Każda kobieta jest w stanie znaleźć wymarzone rozwiązanie dla siebie. Krótko mówiąc, nie ma to jak kombinezon i ubrania włoskie! .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kombinezony
Nick: