• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 11:55:44

 

Tuniki Jestem wielką zwolenniczką noszenia tuniki. Uważam, że jest urocza i dziewczęca oraz sprawdza się w każdej sytuacji. Każda kobieta wygląda w niej dobrze. Mnie szczególnie urzekają zwiewne ubrania włoskie, które są bogate w subtelne falbanki oraz seksowne koronki.

 

Takie tuniki są wymarzone dla każdej romantycznej dziewczyny, która nie tylko chce czuć się wygodnie, ale także pięknie wyglądać. Zresztą Włochy są przecież ojczyzną tuniki, gdzie noszono je już w starożytnym Rzymie i chociaż dzisiejszego fasony uległy wielu zmianom i modyfikacjom, to nie zapominam o tym, że ubrania włoskie mają ponadczasowy styl. Można powiedzieć, że tuniki są pochodną sukienek, ale ich przewaga wynika z tego, że są bardziej elastyczne w noszeniu i można je założyć także na legginsy.

 

Wyglądają jak długie bluzki, ale często są także fantazyjnie i bogato wykończone. Muszę przyznać, że tunika jest moja wierną towarzyszą w sezonie wiosenno – letnim. Pasuje doskonale do każdej stylizacji, zarówno kiedy chcę wyglądać uroczo i dziewczęco, jak i elegancko i kobieco. Moje ubrania włoskie stwarzają mi mnóstwo możliwości kreowania własnego wizerunku, bo wiadomo, że kobieta zmienną jest!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tuniki
Nick: