• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 11:43:02

 

BluzyLubię chodzić w bluzach. Są wygodne i świetnie sprawdzają się w warunkach pogodowych naszego kraju, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Pokochałam zwłaszcza ubrania włoskie za ich niepowtarzalny styl i oryginalność.

 

Zakładając dżinsy i bluzę „made in Italy”, czuję się bardzo swobodnie. Mój styl można określić jako sportowy casual i chociaż z reguły nie noszę z własnej woli obcasów i sukienek, to akurat ubrania włoskie chętnie włożyłabym na siebie. Póki co skupiam się jednak wyłącznie na bluzach, ale kto wie – może kiedyś zabłysnę w jakimś mega kobiecym zestawie?

 

Oczywiście wyłącznie okazjonalnie, bo mojej sympatii do bluzy nic już nigdy nie przebije. Niewiele ciuchów daje takie poczucie komfortu, a przy tym pozwala podkreślić indywidualność. Ja wybieram zwykle różnokolorowe bluzy z ciekawymi nadrukami i napisami, które wpisują się w moją filozofię życiową. Mam już całkiem niezłą kolekcję i zamierzam jeszcze bardziej ją powiększyć o ubrania włoskie, które coraz bardziej podbijają moją garderobę. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bluzy
Nick: