• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 11:37:15

 

T-shirtNie ma to jak t – shirt. To nieśmiertelna klasyka, kiedy nie wiadomo w co się ubrać. T – shirt jest gwarancją wygody i swobodnego stylu, a dodatkowo można nim łatwo podkreślić swoją osobowość, jeśli wybieramy koszulkę z nadrukiem.

 

Moim numerem jeden są teraz ubrania włoskie, a wśród których znalazłam mnóstwo godnych uwagi t – shirtów. Zakochałam się przede wszystkim w bardzo dobrym jakościowo gatunku materiałów, z których są produkowane koszulki. Dla mnie jest to zawsze podstawa zakupu. Podobnie jak jakość wykonania.

 

Poza tym, kupując ubrania włoskie mam pewność, że nie przykładam ręki do niewolniczej pracy chińskich dzieci, a mój zakup nie jest okupiony ich zmarnowanym dzieciństwem. Przyznaję, że od kiedy przekonałam się, że t – shirt z ojczyzny pizzy jest wbrew pozorom zaprojektowany i wyprodukowany z dbałością o każdy najmniejszy detal, nie mam już wątpliwości, że ubrania włoskie mają klasę, a Mediolan nie bez powodu jest uważany za światową stolicę mody. Okazuje się, że ten kraj nawet zwykłą koszulkę potrafi unikalnie zaprojektować i nadać jej niepowtarzalnego charakteru.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu T-shirt
Nick: