• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 09:22:22

SukienkiMam wielką słabość do sukienek. Najwyraźniej jestem typem Lolity. Nic jednak nie poradzę na to, że pokochałam ubrania włoskie od pierwszego wejrzenia. Uważam, że Włoszki mają klasę i styl, a dodatkowo są piekielnie seksowne i mogłyby udzielać lekcji reszcie świata, jak genialnie wyglądać w sukience.

 

Włoszki to boginie. My często mamy obawy czy założyć sukienkę. Zupełnie niepotrzebnie, bo kluczem jest to, aby czuć się dobrze w swojej własnej skórze, bez względu na rozmiar i wiek. Kobieta pewna swojej wartości zawsze wygląda pięknie, zwłaszcza w sukience, która eksponuje nasze walory i zmysłowo podkreśla figurę.

 

Z tego powodu polecam Wam ubrania włoskie, które moim zdaniem nie mają sobie równych. Są kwintesencją kobiecości. Głównie sukienki rodem z Mediolanu podbiły moją szafę i wierzę, że przekonają też do siebie niejedną z Was. Noście tę część garderoby jak najczęściej, bo to pochwała naszej płci. Noście też ubrania włoskie, bo są przeznaczone dla kobiet, które strojem chcą podkreślić swoją przynależność do planety Wenus.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sukienki
Nick: