• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-25 09:20:24

 

SpodnieUwielbiam nosić spodnie. Cenię je za wygodę, komfort i praktyczność. Sami przyznajcie, że kiedy pogoda za oknem niepewna, nie ma to jak spodnie, a najlepiej ubrania włoskie. Od jakiegoś czasu jestem zachwycona właśnie branżą odzieżową południowców.

 

Projektują naprawdę przepiękne i stylowe ciuchy, co jest zresztą całkowicie zrozumiałe z uwagi na to, że Mediolan to światowa stolica mody. Zawsze wydawało mi się, że w temacie spodni, nie da się wprowadzić wielu innowacji, a ta część garderoby nie wygląda bardzo wdzięcznie na wybiegach i jest traktowana po macoszemu przez projektantów. Dominujący męski świat woli przecież oglądać kobiety w krótkich sukienkach niż spodniach, ale akurat ubrania włoskie są zupełnie inne.

 

Ich krój i bogactwo wzorów po prostu zniewalają. Każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie i nawet z pozoru zwykłe spodnie, wyglądają niezwykle. Ich zaletą jest to, że świetnie się noszą i są wyprodukowane z materiałów o wysokiej jakości. Nie mam więc powodów do obaw, kiedy przed praniem zastanawiam się czy kolorowe ubrania włoskie przypadkiem nie farbują. Nie farbują. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Spodnie
Nick: