• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-24 14:43:00

 

dom mody ValentinoMarzę o sukni ślubnej z domu mody Valentino. To klasa sama w sobie. Niestety, aby pozwolić sobie na luksus markowej kreacji, musiałabym chyba obrabować bank albo już teraz zacząć oszczędzać konkretnie na ten cel.

 

Wyznam Wam jak na spowiedzi, że ubóstwiam ubrania włoskie, a znani projektanci z tamtej części Europy od zawsze działają na mnie elektryzująco. Oczywiście mam swojego faworyta, którym jest nie kto inny, jak boski i charyzmatyczny Valentino. Jego znakiem rozpoznawczym są czerwone kreacje. Wiedzieliście, że na jego cześć odcień głębokiej czerwieni został nazwany „Rosso Valentino”?

Elegancka sukienka w tym kolorze byłaby spełnieniem moich snów. Póki co kupuję inne zamienniki, czyli tańsze ubrania włoskie, które jakościowo wcale nie ustępują miejsca kreacjom od Valentino. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na luksus posiadania własnej kolekcji „made in Italy” w szafie, która cudownie podkreśla moją kobiecość. Może jeszcze kiedyś doczekam się chwili, kiedy będę mogła pozwolić sobie na ubrania włoskie od znanych projektantów? .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom mody Valentino
Nick: