• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-24 14:38:35

 

Dom mody Armani Giorgio Armani to ikona mody, która stała się legendą już za życia. Szanuję jego pracę, bo udało mu się zbudować prawdziwe imperium, które obejmuje nie tylko ubrania włoskie, ale także perfumy, kosmetyki, biżuterię i zegarki.

 

Bez dwóch zdań, Armani jest światowym dyktatorem mody zarówno męskiej, jak i damskiej. Jego styl można określić jako elegancję połączoną z wygodą. Królują w nim stonowane podstawowe barwy (czerń, biel, granat i beż). Takie ubrania włoskie wbrew pozorom nie są wyzywające, jak można byłoby oczekiwać po projektancie z Italii, a gwiazdy cenią je przede wszystkim za szyk, wytworność i najwyższą jakość. Armani to synonim luksusu.

 

Może za milion lat będę mogła pozwolić sobie na androgyniczną marynarkę jego projektu, o której tak marzę? Na razie, na pocieszenie zostają mi inne ubrania włoskie, które naśladują mistrza. Moim zdaniem są wystarczająco stylowe, mimo że niesygnowane znaną marką. Od Armaniego mam póki co zjawiskowe perfumy, którymi skrapiam się na wyjątkowe okazje. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom mody Armani
Nick: