• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-24 14:18:57

 

Dom mody Versace Gianni Versace to geniusz mody. Jest okrzyknięty najbardziej innowacyjnym i kreatywnym projektantem na świecie. Uwielbiam go i bardzo żałuję, że jak na razie jego dom mody jest zbyt ekskluzywny na moją kieszeń.

 

Nie zmienia to faktu, że ubrania włoskie to moja wielka miłość, której już zawsze będę wierna. Może te, które dumnie królują w mojej szafie, nie są tak ekstrawaganckie i odważne jak kreacje od Versace, ale są moją wizytówką, dzięki której podkreślam swój styl i kobiecość. Zresztą mam też w swojej kolekcji takie ubrania włoskie, które korespondują odrobinę ze stylem Versace, bo wyróżnia je niepowtarzalny krój i przebojowa kolorystyka.

 

Zakładam je na wyjątkowe okazje, dzięki czemu czuję się jak posągowe bóstwo. Polecam każdej kobiecie inwestycję w takie ciuchy, bo moim zdaniem, jeśli chcecie zabłysnąć w towarzystwie i ściągnąć na siebie zachwycone spojrzenia, to nie ma to jak ubrania włoskie! Oczywiście rządzi niepodzielnie Versace, ale bez trudu można znaleźć także inne kreacje od niszowych projektantów, które nie zrujnują Waszego budżetu. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom mody Versace
Nick: