• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-24 14:10:20

 

Dom mody PradaJestem zauroczona domem mody Prada, zwłaszcza odkąd obejrzałam film „Diabeł ubiera się u Prady”, z jedną z moich ulubionych aktorek Meryl Streep w roli głównej. Później poznałam kolekcję tego projektanta, która mnie zafascynowała.

 

Uważam, że ubrania włoskie mają niepowtarzalny charakter, a dyktatorzy mody z tego państwa to prawdziwi wizjonerzy. Prada jest szykowną i elegancką alternatywą na wieczorne wyjścia czy na dzień do biura. Charakterystycznym akcentem tego domu mody są rasowe skórzane dodatki, które ubóstwiam.

 

Marzę zwłaszcza o torebce Prady, ale tak naprawdę każde ubranie włoskie sygnowane znaną marką przyjęłabym z otwartymi ramionami. Niestety na razie nie stać mnie na taki luksus, ale kto wie – może za kilka lat, kiedy już będę wziętą bizneswoman uda mi się kupić sobie kreację od światowego projektanta. Już wiem, że przede wszystkim zainwestuję w ubrania włoskie, bo mają nieśmiertelny styl i są dobre na każdą okazję. Kreacja od Prady byłaby z pewnością przepiękną ozdobą i dumą mojej kolekcji!

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom mody Prada
Nick: