• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-24 13:28:35

 

Dom mody GucciKażdy z nas ma jakieś przyziemne aspiracje. W sferze moich konsumpcyjnych marzeń są stylowe zamszowe mokasyny z domu mody Gucci. Jestem w stanie naprawdę wiele poświęcić, byle tylko je zdobyć, ale ich cena jest zabójcza i skutecznie hamuje moje zakupowe zapędy.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja kocham projektantów „made in Italy” oraz ubrania włoskie. To klasa sama w sobie. Półwysep Apeniński to ojczyzna wielu światowych kreatorów mody, którzy już za życia stali się żywą legendą, tworzącą najnowsze trendy w stylu naszego ubioru.

 

Bez dwóch zdań, mój ulubieniec Gucci także zapisał się na kartach historii jako jeden z ponadczasowych dyktatorów mody. Jego ubrania włoskie to unikalne projekty, obok których nie można przejść obojętnie, dlatego też staram się być na bieżąco z tym, co w trawie piszczy i z uwagą śledzę wszystkie pokazy mody, jakie organizuje Gucci. Staram się naśladować jego styl i nosić wyłącznie ubrania włoskie, które są tańszym odpowiednikiem ciuchów, które podziwiam na modelkach z wybiegu. Jak dla mnie moda z Mediolanu rządzi!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom mody Gucci
Nick: