• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-06-24 13:10:36

 

Moda włoska - co ją wyróżniaIdeałem kobiecości są dla mnie szykowne Włoszki. Uważam, że ich stylizacje są odwołaniem do ponadczasowej klasyki mody. Sama mam ubrania włoskie w swojej szafie i systematycznie powiększam kolekcję.

 

Nie są to jeszcze astronomicznie kosztowne kreacje od Valentino czy Armaniego, ale moim zdaniem ich jakość wcale nie ustępuje projektom światowych domów mody, a to dzięki temu, że wszystkie ubrania włoskie są wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Wygoda, naturalne materiały oraz piękne wykończenia – to sztandarowe punkty, swoiste credo mody włoskiej.

 

Charakterystycznymi cechami stylizacji „made in Italy” jest także trencz w przypadku kobiet czy też marynarka w przypadku mężczyzn, skórzane mokasyny lub pantofle oraz nieodłączne markowe okulary przeciwsłoneczne. Poza tym Włosi kochają biżuterię (naszyjniki, bransoletki, kolczyki) oraz dodatki (apaszki, torebki, szale). Tak właśnie wygląda mój codzienny styl i uważam, że ubrania włoskie sprawdzają się w absolutnie każdej sytuacji. Polecam je gorąco Wam wszystkim! Nie zawiedziecie się. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Moda włoska - co ją wyróżnia
Nick: