• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 14:26:11

 

Dieta South BeachBez przerwy właściwie słyszy się o kolejnych dietach odchudzających, które mają cudownie sprawić, że zrzucimy nadmierne kilogramy w tydzień albo dziesięć dni i poczujemy się po tym, jak nowo narodzeni.

 

Jednak doświadczenie dietetyk olsztyn pokazuje, że takie krótkotrwałe diety wcale nie pomagają, ale raczej szkodzą zdrowiu i że najlepiej jest stosować dietę stałą – czyli po prostu całkowicie zmienić sposób odżywiania. Taka właśnie jest dieta South Beach.

Dlaczego według dietetyk olsztyn, dieta South Beach jest tak wyjątkowa? Właśnie dlatego, że nie jest to dieta w ścisłym znaczeniu tego słowa, ale raczej sposób odżywiania, który powinniśmy utrzymywać przez cały życie. Ta dieta oparta jest o to wszystko, co spożywają ludzie żyjący właśnie na tym terenie, czyli ryby, owoce morza, świeże warzywa i owoce, jak również spore ilości przypraw. Większość dietetyk olsztyn bardzo pozytywnie wypowiada się na temat tej diety i nie ma do niej większych zastrzeżeń. Nie jest ona raczej niebezpieczna ani bardzo wymagająca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta South Beach
Nick: