• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 14:10:45
 

Dieta MontignacChyba każdy z nas zdążył już zauważyć, że szczupła sylwetka stała się w naszych czasach synonimem ładnego i atrakcyjnego wyglądu. Właśnie ze względu na to, że na każdym kroku widzimy szczupłe osoby, sami również dążymy do tego ideału.

 

Dlatego tak modne stały się wszelkiego rodzaju diety, nie zawsze dobrze widziane przez dietetyk olsztyn. Jedną z bardziej popularnych jest dieta Montignac.

Na czym dokładnie polega dieta Montignac? Jest to dość ciekawy pomysł na odchudzanie. Montignac stwierdził, że to czy chudniemy, czy też tyjemy zależy nie od tego, czy spożywamy dużo tłustych albo słodkich pokarmów, ale of tego, jaki te pokarmy mają indeks glikemiczny. Stwierdził więc, że to spożywanie potraw o niskim indeksie sprawi, że schudniemy i właśnie z takich potraw stworzył menu swojej diety. Niektórzy dietetyk olsztyn bardzo chętnie zgadzają się z tą dietą, szczególnie że nie jest ona specjalnie drastyczna i wymagająca. Z powodzeniem całe tysiące osób korzysta z niej każdego dnia.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta Montignac
Nick: