• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 13:59:58

Dieta Atkinsa Kiedy zaczniecie poszukiwania odpowiedniej dla siebie diety, na pewno szybko stwierdzicie, że wybór jest naprawdę bardzo duży i że część diet jest ze sobą sprzecznych i ich zasady wzajemnie się wykluczają.

 

Dzieje się tak, ponieważ wśród dietetyk olsztyn nie ma zgodności, co do tego, jaki sposób odchudzania jest skuteczny. Jedną z najbardziej znanych diet, jest dieta Atkinsa.

Dieta Atkinsa należy właśnie do jednej z najbardziej kontrowersyjnych, o jakich usłyszysz. Atkins, jej wynalazca uznał, że na nasze tycie nie mają żadnego negatywnego wpływu tłuste dania. Wręcz przeciwnie – uważa, że to właśnie dzięki spożywaniu takich dań schudniemy. Jak to możliwe? Podczas diety, możemy co prawda spożywać dowolne ilości tłuszczów, ale musimy zupełnie ograniczyć spożywanie cukrów. Według Atkinsa to właśnie cukry sprawiają, że tyjemy. Jest to dość zaskakujące, również dla niektórych dietetyk olsztyn, jedna wiele osób uważa, że tylko dieta Atkinsa pozwoliła im schudnąć i poczuć się lepiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta Atkinsa
Nick: