• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 13:51:40

 

Dieta CampbridgeJeżeli szukasz sposobu na odchudzanie, to na pewno szybko stwierdzisz, że jest ich całe mnóstwo i bardzo łatwo pogubić się w czasami sprzecznych dietach na odchudzanie. W takich sytuacjach najlepszym doradcą będzie oczywiście dietetyk olsztyn, który podpowie, jaka dieta jest dla nas najlepsza i najbardziej skuteczna. Jedną z bardziej znany jest na pewno dieta Campbridge.

 

Dieta Campbridge robi do tej pory całkiem sporą karierę na całym świecie. Jest to właśnie jedna z tych bardziej drastycznych diet, na które należy uważać i których nie należy zaczynać bez konsultacji ze specjalistą, takim jak dietetyk olsztyn. Dieta polega generalnie na zmniejszeniu spożywanych w ciągu dnia kalorii do tysiąca pięciuset.

 

Poza tym, musi temu towarzyszyć jednocześnie picie bardzo dużych ilości wody, zrezygnowanie z czerwonych mięs, mleka i jaj. Może spożywać jedynie wyselekcjonowane pokarmy, które mają nam pomóc w utrzymani niskiej wagi ciała. Diety nie wolno stosować zbyt często, o czym na pewno przypomni nam dietetyk olsztyn.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta Campbridge
Nick: