• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 13:49:39

 

Dieta 1000 kaloriiJeżeli czujesz, że ważysz zdecydowanie za dużo i zupełnie nie wiesz, jak zabrać się za pozbywanie się zbędnych kilogramów to znak, że powinieneś odwiedzić dietetyk olsztyn. Można oczywiście spróbować szczęścia z dietami znalezionymi w gazecie albo Internecie, ale jest to raczej nienajlepszy pomysł. Tylko dietetyk olsztyn może właściwie doradzić nam w wyborze diety. Jedną z opcji jest przykładowo dieta 1000 kalorii.

 

Chyba łatwo się domyśleć na czym polega dieta 1000 kalorii. Jest to sposób na odchudzanie, który mówi, że w ciągu dnia nie należy spożywać więcej, niż tylko 1000 kalorii. Oczywiście jest to bardzo drastyczne podejście do odchudzania, dlatego ten sposób powinien koniecznie potwierdzić nam dietetyk olsztyn.

 

Bez tego, możemy tylko sobie zaszkodzić, zamiast pomóc. Diety 1000 kalorii nie można stosować dłużej, niż siedem dni, ponieważ osłabia ona w znaczący sposób organizm i źle wpływa na nasze samopoczucie. Jest to raczej dieta oczyszczająca, do której po tym tygodniu należy dołączyć gimnastykę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta 1000 kalorii
Nick: