• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 13:31:22

 

Dieta 3d ChiliChyba większości z nas dieta kojarzy się tylko i wyłącznie z odchudzaniem, a to przecież błąd. Niektóre diety nie mają za zadanie odchudzić nas drastycznie, ale po prostu pozwolić nam być zdrowymi i cieszyć się dobrym samopoczuciem.

 

Są diety, polecane szczególnie przez dietetyk olsztyn, które mają dostarczyć naszemu organizmowi witamin i pozwolić utrzymać stała, niską wagę. Do takich właśnie diet należy dieta 3d chili.

Dieta 3d chili ma swoją nazwę oczywiście od tego, na czym się opiera, czyli od papryczek chili. Jak mówią dietetyk olsztyn, jest to dość bezpieczny sposób na utrzymanie ładnej sylwetki. Dieta 2d chili mówi, że do większości dań spożywanych w ciągu dnia, powinniśmy dodać chili. Substancje zawarte w chili pomagają podobno w trawieniu, a to już najlepsza droga do poprawienia swojego samopoczucia. Podobno, jak mówi dietetyk olsztyn, chili przyspiesza trawienie i dobrze działa na jelita, które pracują intensywniej i oczyszczają się z większą łatwością. Jest to oczywiście dieta dla osób, które lubią chili i ostre dania. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta 3d Chili
Nick: