• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 13:28:25
 

Dieta kopenhaskaKiedy ostatnio ważyliście się? Czy jeśli macie wątpliwości co do swojej wagi, to zgłaszacie się do dietetyk olsztyn czy po prostu wybieracie dietę z gazety i zaczynacie bez zastanowienia ją stosować? Wiele osób tak właśnie robi i nie widzi w tym najmniejszego kłopotu.

 

Warto jednak zanim zaczniemy się odchudzać, skonsultować swoje pomysły z dietetyk olsztyn. Jedną z najczęściej stosowanych dziś diet, jest na pewno dieta kopenhaska.

Może słyszeliście o diecie kopenhaskiej. Jest ona bardzo znana na całym świecie i ma swoich fanów oraz oczywiście przeciwników. A na czym dokładnie polega? Jest to tak zwana dieta trzynastodniowa, która w tym właśnie czasie ma sprawić, że zrzucimy zbędne kilogramy, oczyścimy organizm z toksyn i po prostu poczujemy się lepiej. Jest to dieta na tyle drastyczna, że po trzynastodniowym okresie stosowania jej, trzeba sobie zrobić co najmniej kilkumiesięczną przerwę. Nie można stosować jej przez dłuższy czas, ponieważ może poważnie spustoszyć nasz organizm, o czym często mówi dietetyk olsztyn..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta kopenhaska
Nick: