• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 12:14:33

 

Dieta DucanaChyba większość z nas ma przynajmniej kilku znajomych, którzy stosują jakąś dietę odchudzającą od dietetyk olsztyn. Obecnie ładny i atrakcyjny wygląd kojarzy nam się właśnie ze szczupłą sylwetką i wszelkie nadmierne kilogramy w znaczący sposób nas szpecą. Dlatego właśnie stosujemy takie diety, jak dieta Ducana.

 

Dieta Ducana jest jedną z najbardziej znanych. Większość z nas pewnie chociaż o niej słyszała. Została ona stworzona przez naukowca o właśnie takim nazwisku, który do dziś całkiem sporo zarabia na swoim pomyśle. Na czym dokładnie polega ta dieta? Jest to odchudzanie, które skupia się na tym, aby nie spożywać w ciągu dnia więcej, niż tysiąc pięćset kalorii, które mają wystarczyć do funkcjonowania i jednocześnie pomóc w chudnięciu.

Dam Duncan do dziś reklamuje swoją dietę, chociaż coraz więcej dietetyk olsztyn uważa, że nie tylko nie jest ona w ogóle skuteczna, ale wręcz szkodzi nam i stwarza zagrożenie dla zdrowia. Jednak jeśli nasz dietetyk olsztyn zgodzi się na jej wprowadzenie, to nie ma się czym przejmować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dieta Ducana
Nick: