• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2014-02-13 12:00:00

 

Ile za konsultacjęZastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zrzucić zbędne kilogramy i jak uporać się ze swoją nadwagą? Przeszkadzają ci nadmierne kilogramy, utrudniają ruch i szpecą? Jeśli tak uważasz, to na pewno nadszedł czas na wizytę u dietetyk olsztyn. Niektórzy nie chcą wybrać się na taka wizytę, ponieważ martwią się o jej koszt. Jednak warto najpierw dowiedzieć się, ile takie spotkanie kosztuje.

 

Cena wizyty u dietetyk olsztyn jest zależna oczywiście od tego, czego oczekujemy od tego specjalisty i jaki jest nasz cel wizyty. Jeżeli tylko zamierzamy na spotkaniu z tym specjalistą przedyskutować wybraną przez nas dietę, to nie powinniśmy zapłacić więcej niż dwieście złotych.

 

Zazwyczaj jest to jednak znacznie mniej. Jeżeli dietetyk olsztyn wykonuje jakieś badania, to cena wzrasta i warto dowiedzieć się, ile kosztuje badanie, zanim zgodzimy się na jego przeprowadzenie. Jeśli jednak dietetyk olsztyn ma ułożyć dedykowaną dla nas dietę, to cena może być o wiele wyższa. Wtedy pilnuje on również wyników odchudzania i zmienia dietę w zależności od tego, jak ona działa i czy jest skuteczna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile za konsultację
Nick: