• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-08-31 09:01:52

Coraz bardziej popularny sposobem spędzania wolnego czasu jest ostatnio kapsuła spa . Czym jest taka kapsuła? Kapsuła taka to specjalistyczne urządzenie, które sprawi, że będziemy wyglądały nie tylko świetnie i olśniewająco, ale także, że poprawi się nasze samopoczucie i samoocena.

 

Kapsuła spa działa na zasadzie dyfuzji. Osoba poddająca się zabiegowi umieszczona zostaje w urządzeniu - kapsule. Wewnątrz kapsuły zachodzą różnego typu procesy, któe pomagalą skórze na regenerację. Niejednokrotnie zabiegi takie połąćzone są z sesją aromaterapii. Kojące zapachy pozytywnie wpływają na organizm, pomagają odpocząć i zreelaksować się po ciężkim dniu. Sesja w kapsule spa nie trwa długo. Dlatego jest to świetny sposób na relaks zwłaszcza dla zapracowanych.

 

Mogą oni w łatwy i szybki sposób zregenerować siły do dalszej pracy. Kapsułą spa to zdecydowanie sama radość. Zdrowy i piękny organizm to również lepsze samopoczucie. A to jak wiadomo ma ogromny wpływ na jakośc naszego życia codziennego. Jeśli więc czujesz się zmęczony lub zapracowany, zestresowany lub nieatrakcyjny - skorzystaj z kapsuły spa. Tylko kapsuła spa działa tak szybko i tak skutecznie.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kapsuła spa
Nick: