• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-08-31 08:36:58

Pielęgnacja dłoni i stópIdzie wiosna, a wraz z nią zrzucamy z nóg ciężkie, zimowe buty oraz z rąk wełniane rękawiczki. Niestety w wielu przypadkach okazuje się, że najchętniej byśmy ich nie ściągały. Po zimie nasze dłonie i stopy wymagają szczególnej pielęgnacji i troski.

 

Pielęgnacja dłoni i stóp to wszelkiego typu zakłądy i gabinety kosmetyczne, które w profesjonalny sposób zajmą się naszymi mankamentami. Za pomocą specjalistycznych zabiegów i kosmetyków sprawia, że dłonie znów będą miękkie, gładkie i pozbawione zmarszczek. Dotyczy to również stóp. Nie ma gorszego widoku niż zaniedbane dłonie i stopy u kobiety. Zwłaszcza, jeśli wiosną je odkrywamy.

 

Dlatego jeżeli nie stać nas na wizytę w salonie możemy zatroszczyć się o nie same. Okazuje się, że sprawdzone, babcine sposoby wcale nie są złe. Na zmęczoną po zimie skórę dłoni i stóp pomoże siemię lniane. Należy zalać je gorącą wodą i odczekać około 20 minut. W tym czasie siemię zgęstnieje i wytworzy się swoista maseczka, w któej należy moczyć dłonie i topu. Najlepiej działa, jeżli stosujemy ją co drugi dzień.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pielęgnacja dłoni i stóp
Nick: