• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-08-31 08:33:23

Makijaż permanentnyCodziennie rano każda kobieta przeprowadza ten sam rytuał. Kąpiel, śniadanie, fryzura i makijaż. Każda z kobiet wie, jakie może być to uciążliwe, zwłaszcza jeśli budzik nie zadzwonił. Makijaż to dość skomplikowany proces - korektor, podkład, puder, cienie, kredka, tusz do rzęs, konturówka, pomadka.

 

A to tylko niewielka część tego codziennego rytuału. Kosmetologia wyszłą na przeciw oczekiwaniom kobiet i stworzyła prawdziwy cud. Jest to makijaż permanentny. Makijaż permanentny to nic innego jak makijaż stały. Zabieg wykonywania takiego makijażu przeprowadzany jest w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Przed podjęciem decyzji o jego wykonaniu warto skonsultować się z lekarzem dermatologiem, który sprawdzi czy nie ma jakichkolwiek przeciwskazań do wykonania zabigu makijażu permanentnego.

 

Należy również wybrać profesjonalistę do wykonania tej usługi. Źle wykonany makijaż permanentny może oszpecić na całe życie. Jeśli już udało nam się podjąć decyzję o zabiegu, a także jeśli wybrałyśmy odpowiedni gabinet możemy dać się na zabieg. W gabinecie kosmetyczka zdezynfekuje naszą skórę, a następnie za pomocą drobnych nakłuć wprowadzi odpowiedni barwnik pod skórę.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Makijaż permanentny
Nick: