• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-08-31 08:29:55

Elektrostymulacja to rodzaj zabiegów kosmetycznych przeprowadzonych przez profesjonalnie wykształcone kosmetyczki i kosmetolożki. Dzięki elektrostymulacji każda kobieta ma szansę na to, by jej ciało długo pozostało gładkie i jędrne. Zabiegi elektrostymulacji stosowane są głównie w zwalczaniu cellulitu, czyli tak zwanej pomarańczowej skórki.

 

Inne zalety zabiegów opartych na elektrostymulacji to niewątpliwa utrata wagi. Zabiegi tego typu przeprowadzane są na różnych częściach ciała. W zależności od potrzeb elektrostymulacji poddać możemy ciało w okolicach brzucha, ud, bioder. Prawidłowo przeprowadzony zabieg elektrostymulacji gwarantuje pacjentce rozbicie złogów cellulitowych po skórą. Zabiegi elektrostymulacji są całkowicie bezpieczne.

 

Każdy zabieg poprzedzony jest specjalistyczną i indywidualną diagnozą. Wśród przeciwskazań do elektrostymulacji znajdują się na przykład problemy z naczynkami lub skóra nadmiernie przesuszona. Elektrostymulacja jest bezbolesna. Jej dodatkowym atutem jest to, iż nie uczula, jak może to się dziać w przypadku kosmetyków zwalczających celulit.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Elektrostymulacja
Nick: