• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2010-08-31 08:20:08

Kosmetyki pielęgnacyjne do włosówPiękne włosy podkreślą urodę każdego. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą , czy mężczyzną z pewnością masz świadomośc tego, że zdrowe i lśniące włosy przyciągają uwagę. Pomocą w pielęgnacji włosów będą różnego typu kosmetyki pielęgnacyjne do włosów, oferowane przez drogerie i apteki.

 

Pierwszym i podstawowym środkiem do pielegnacyji włosów będą szampony. Ze względy na to, iż organizm mężczyzny i kobiety różni się od siebie, produkowane są szampony dla kobiet i dla mężczyzn. Na sklepowych półkach spotkać można szampony o szczególnym przeznaczeniu, na przykład szampony do włosów zniszczonych, suchych lub farbowanych lub też szampony dla włosów bezproblemowych tzw. szampony do włosów normalnych. Szczególne szampony, tzw. szampony lecznicze kupić można tylko w aptekach.

 

Producenci chcąc ułatwić klientom wybór kolejnego środka do pielęgnacji włosów – odżywki, tworza serie produktów. Przeważnie każdy szampon ma odpowiednią , pasującą do siebie odżywkę. Odżywki regenerują, wzmacniają i chronia włosy. Mogą występować w formie wymagającej spłukiwania lub też nie. Tylko do nas zależy wybór, bo właściwości są takie same. Pielęgnacji włosów służą także całe szeregi innych środków – lakiery, pianki, gumy czy żele kiedyś służyły tylko do stylizacji włósów. Dziś dzięki zawartości dodatkowych składników pielęgnują i wzmacniają włosy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kosmetyki pielęgnacyjne do włosów
Nick: