• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-21 13:41:29
 

Kremy z kolagenem na nocLudzki organizm to komputer który w dodatku sam może się naprawić. Tak właśnie działają procesy odnowy komórkowej naszego ciała. Dzięki nim goją się rany a nasze ciało odzyskuje pełną sprawność.

 

Są jednak okresy, kiedy procesy odnowy trzeba wspomagać odpowiednimi preparatami zawierającymi substancje pomocnicze takie jak chociażby kolagen. To właśnie on tak naprawdę jest budulcem wszystkiego co znajduje się w organizmach żywych. Z wiekiem jednakże znacznie więcej go tracimy niż nasz organizm zaczyna produkować. Z tego względu musimy kolagen dostarczyć innymi drogami. Możemy zrobić to chociażby poprzez wszelkiego rodzaju kremy z kolagenem stosowane na noc.

 

Nie od dziś wiadomo, że regeneracja ludzkiego organizmu najszybciej przebiega nocą i to właśnie powinniśmy wykorzystać. dostarczając tkankom jak najwięcej substancji odżywczych oraz łączących wodę. Regularne stosowanie kremów na noc zawierających kolagen to sposób wręcz doskonały, gdyż nasze ciało poprzez sen regeneruje się jeszcze szybciej a więc również w taki sposób przyswaja substancje odżywcze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kremy z kolagenem na noc
Nick: