• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-21 13:36:17
 

Kremy z kolagenem na dzieńRóżnorodność kosmetyków jakie możemy kupić dziś w drogeriach jak też w mniejszych sklepach z kosmetykami sprawia, że często mamy problemy z wyborem odpowiednich kosmetyków przez wzgląd na to, że większość preparatów dzieli się na te, których możemy używać w dzień i w nocy.

 

Taka sama sytuacja ma miejsce kiedy chodzi o kolagen. Jest to substancja poprawiająca wygląd naszej skóry, włosów jak również paznokci. Nie mniej jednak każda pora dnia będzie wykazywać zupełnie inne właściwości odmładzające z tego też względu kolagen w kremach musimy dopasować do natężenia procesów regeneracyjnych.

 

Dlatego właśnie inne działanie będą wykazywały kremy zawierające kolagen które będziemy stosować w dzień a inne w nocy. Regułą jest bowiem to, że ludzki organizm wykazuje znacznie więcej skłonności do samoregeneracji w nocy aniżeli w dzień dlatego też stosowane kremu z kolagenem muszą być odmienne i zawierać jego znacznie większe ilości co jest oczywiście faktem bezspornym i nie podlega najmniejszej nawet dyskusji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kremy z kolagenem na dzień
Nick: