• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-21 13:30:54
 

Kolagen silverPiękna i zdrowa cera to zasługa jednej z tych substancji w organiźmie każdego człowieka, której tak naprawdę do 25 roku życia nie brakuje. Chodzi oczywiście o colagen, który odpowiada za sprężystość oraz jędrność komórek.

 

Kiedy jednak zaczyna go w organiźmie brakować skóra zaczyna się starzeć gdyż organizm zaczyna produkować go znacznie mniej. W efekcie tego koniecznym staje się, aby kolagen dostarczany był w innej formie aby uzupełnić jego niedobór w organiźmie. Dlatego też panie chcąc we właściwy sposób zadbać o własną cerę starają się stosować produkty kolagenowe w postaci kremów oraz wszelkiego typu maseczek, które sprawią, że cera zostanie nie tylko nawilżona ale stanie się sprężysta i odzyska dawny blask.

 

Pomimo, iż kolagen który będziemy dostarczać naszemu organizmowi nie jest tak naprawdę substancją szkodliwą to nie warto stosować jej w nadmiernych ilościach, gdyż z cała pewnością pewnych efektów starzenia się cery nie uda się poprawić przy jego pomocy. Kupując zbyt duże ilości kremów kolagenowych rujnujemy tylko swój domowy budżet..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen silver
Nick: