• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 15:09:23
 

Ile kosztują stroje kąpielowe Niedawny kryzys oraz wcale nie blade widmo kolejnego przyczyniają się do coraz uważniejszego przyglądania się domowym wydatkom. Wiele pan wyciągnie z szafy zeszłoroczne stroje kąpielowe by nie nadszarpywać budżetu zakupem nowego.

 

Nie jest to znowu takie złe rozwiązanie. O ile nie przybyło nam trochę centymetrów tu i tam a kostium nadal dobrze leży to wystarczy nawet jeden czy dwa sprytne dodatki, by odświeżyć całość nie do poznania.

 

Stroje kąpielowe podobnie jak i inne części garderoby w podobnym rodzaju – na przykład bielizna – bardzo różnią się między sobą ceną w różnych miejscach. Częściowo zależy to od marzy jaka sklepy (zwłaszcza ekskluzywne butiki) narzucają na swoje towary z częściowo z lepszej jakości zarówno użytych tkanin jak i wykonania. Stroje kąpielowe rzadko jednak przekraczają kilkaset złotych, mieszcząc się zwykle w ramach kilkudziesięciu. Co prawda zwykle kupując cały komplet zapłacimy za niego mniej, nikt nie zagwarantuje nam jednak, że będzie on tak dobrze dopasowany niż w przypadku kiedy każdą część dobierzemy oddzielnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztują stroje kąpielowe
Nick: