• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 15:07:36
 

Gdzie kupić strój kąpielowy Niektóre kobiety już w styczniu zaczynają myśleć o przygotowaniach do sezonu letniego – dieta, kompletowanie garderoby (stroje kąpielowe, sukienki plażowe, sandałki/klapki, torby dodatki).

 

To postępowanie jakkolwiek dziwne może się wydawać , niemożna mu odmówić słuszności pod pewnymi względami. Przede wszystkim robienie zakupów kiedy jeszcze jest największy wybór elementów oraz ich rozmiarów sprawia, że stroje kąpielowe będą doskonale dobrane zarówno do sylwetki jak  i aktualnie noszonego numerka. Ponadto należy je dobierać podobnie jak garsonki, każdy element oddzielnie jeśli zrezygnujemy z opcji jednoczęściowej. Poza tym nigdy nie kupujmy kostiumów już w miejscowościach wypoczynkowych – będą one z pewnością znacznie droższe i kiepskiej (a przynajmniej gorszej) jakości niż te z markowych sklepów.

 

Stroje kąpielowe najłatwiej znaleźć w butikach i na stoiskach z bielizną. Co prawda poza sezonem trudno na nie natrafić ale już na wiosnę możemy do woli przebierać w całaej gamie kolorów, wzorów i fasonów tak, że z pewnością każda znajdzie cos dla siebie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie kupić strój kąpielowy
Nick: