• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 15:02:14
 

Gdzie przyda się strój kąpielowy Myśląc o wakacjach z reguły mamy przed oczami piękną plażę nad ciepłym morzem czy jezioro. To trochę stereotypowe myślenie o błogim lenistwie, przekłada się na chęć już wcześniejszego wyposażenia się na taką ewentualność w garderobę taka jak stroje kąpielowe.

 

Faktem jest, że stroje kąpielowe są jednymi z najbardziej uniwersalnych. Założyć je można w zasadzie wszędzie tam gdzie zamierzamy wchodzić do wody lub wystawiać swoje ciało do opalenia przez promienie słoneczne, - plaża, jezioro, rzeka, przydomowy ogródek, działka, basen kryty czy też na wolnym powietrzu. Dodatkowo także w innych okolicznościach stroje kąpielowe mogą się nam przydać również poza sezonem letnim.

 

Choćby w szkołach czy siłowniach, gdzie po lekcjach wychowania fizycznego czy wzmożonym treningu wskazane jest wzięcie prysznica dla bardziej wstydliwych osób kostium pozostały z plażowych eskapad będzie doskonałym zabezpieczeniem części ciała, których nie mają ochoty pokazywać publicznie. Zwłaszcza, że jako w sporym stopniu odporny na wodę, nie zniszczy się jak może to się stać z co delikatniejszą bielizną jeśli zostałaby tak użyta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie przyda się strój kąpielowy
Nick: