• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 14:57:02
 

Czym wyróżniają się dziecięce stroje kąpieloweCzy to mężczyźni czy kobiety, dorośli czy dzieci – wszystkich na plaży obowiązują stroje kąpielowe (w zasadzie tylko zwierzęta umykają tym kanonom, ale też nie na każdą nadmorską przestrzeń można je wprowadzać).

 

Tak więc także i nasze najmłodsze latorośle wyposażyć powinniśmy w adekwatne dla nich stroje kąpielowe. Kostiumy dla dzieci wyróżnia przede wszystkim ich funkcjonalność. Jako, że to zwykle wulkany energii, które ciężko jest utrzymać choć przez chwile w jednym miejscu, noszone przez nie ubrania plażowe powinny być przede wszystkim wygodne oraz zapewniać maksymalną swobodę ruchu – nie spadać, zsuwać się czy krępować pewnych ruchów.

 

Ponadto dziecięce stroje kąpielowe wykonane być powinny z jak najbardziej naturalnych i przepuszczających powietrze materiałów, pozwoli to w dużym stopniu zapobiegać powstawaniu podrażnień skóry i odparzeń. Podobnie jak w przypadku dorosłych maluchy także obowiązuje pewna niepisana zasada – dziewczynki, mimo iż do pewnego wieku nie bardzo jest co zasłaniać w górnych partiach ciała, powinny posiadać kostiumy, które zakrywałyby także strategiczne miejsca w tamtych okolicach..

Nick: