• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 14:54:31
 

Czym wyróżniają się męskie stroje kąpielowe Biorąc pod uwagę znaczące różnice anatomiczne w budowie kobiet i mężczyzn, nie dziwi fakt, że także noszone prze nich stroje kąpielowe znacząco się równią. Inne są bowiem strefy, jakie uważa się za konieczne do zakrycia, by nie budzić powszechnego niesmaku i zgorszenia. Mężczyźni mają pod tym względem poniekąd nieco lepiej.

 

Dzieje się tak ponieważ stroje kąpielowe dla panów obejmują tylko dolne partie ciała a sprowadzają się w zasadzie do mniej więcej jednolitych wzorców, fasonów i kolorów. Dlatego też także wybór jest znacznie łatwiejszy – wystarczy w zasadzie dopasować rozmiar, reszta szczegółów takich jak kolor czy wzór jest większości mężczyzn obojętna, byleby nie były on zbyt krzykliwe i nie odstawały od przyjętego kanonu prostoty i stonowanych barw – od zawsze królowały czerń i granat a nieudziwniony uważany był za najlepszy fason.

 

Czasem jednak pojawiają się stroje kąpielowe, niewątpliwie męskie, ale w formie rzadko branych na poważnie wariacji czy żartów tego czy owego kawalera, żadnego zainteresowania otoczenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym wyróżniają się męskie stroje kąpielowe
Nick: