• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 14:49:30

PareaModa na wszelkiego rodzaju dodatki do każdego możliwego stroju już na stałe zagościła w naszych skromnych polskich progach. Nie odżegnują się od tego nawet takie elementy garderoby jak stroje kąpielowe. Koronnym przykładem  uzupełniającego cuda, bardzo modnego w ostatnich latach jest pareo.

 

Mające za zadanie maskować stroje kąpielowe parea, to zwyczajne dość duże kwadratowe chusty z przewiewnego, cienkiego materiału. Cały sekret i sztuczka tkwią w ich umiejętnym układaniu na ciele przy pomocy wiązania i drapowania. Przypomina to trochę minione już wieki temu czasy starożytne i togi.

 

Choć nie ma co ukrywać, dobrze zawiązane pareo może z porodzeniem udawać nawet letnią sukienkę czy spódnicę. Nic prostszego niż przejrzeć Internet czy prasę kobiecą w poszukiwaniu modnych w tym sezonie sposobów na to, jak przykryć czasowo stroje kąpielowe – na przykład na czas wypadu na obiad w restauracji – by nie trzeba było przebierać się kilka razy dziennie. Pamiętajmy jednak aby wzór i kolor parea był dopasowany do kostiumu, inaczej będą wyglądać ze sobą nieestetycznie zamiast szałowo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Parea
Nick: