• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 14:07:55
 

Sukienki plażoweLata wyczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Zwłaszcza kobiety już na wiosnę podejmują starania aby jak najlepiej móc prezentować się na plaży. Jednym z elementów takich przygotowań jest zakup odpowiedniej na tę okazje garderoby takiej jak stroje kąpielowe, sukienki plażowe czy inne dodatki: pareo, klapki, torba, nakrycie głowy.

 

Sukienki plażowe mają za zadanie głównie ukrywać stroje kąpielowe. Powinny być więc w kolorach podobnych a przynajmniej nie silnie kontrastujących. Ponadto ze względu na swoje przeznaczenie, winny być szyte z przewiewnych i lekkich materiałów jak najbardziej naturalnych, by nie powodować odparzeń i otarć na skórze podrażnionej przez słońce, wodę i piasek.

 

Podobnie jak stroje kąpielowe nie muszą one skrzętnie ukrywać wszelkich walorów ciała, wystarczy jeśli spełnia swoją funkcje i pozwolą nam dojechać na plażę przez miasto czy spacerować deptakiem bez gorszenia otoczenia. Pamiętajmy jednak by dobierać sukienki do koloru i wzoru kostiumu, by nie rzucał się on zbytnio w oczy kiedy mamy ją na sobie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Sukienki plażowe
Nick: