• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 14:01:56
 

Stroje basenoweObecnie wiele się mówi o prowadzeniu zdrowego stylu życia. Nieodłącznie wiąże się to z wszelkiego rodzaju aktywnością fizyczną. Podobno najlepszym jej rodzajem, niepowodującym nadwyrężeń i kontuzji oraz nadzwyczaj przyjemnym jest pływanie. Korzystnie z basenu wymaga jednak od nas abyśmy posiadali odpowiednie do tego celu stroje kąpielowe – podobnie jak uprawianie innych sportów.

 

Stroje kąpielowe używanie na basenach nie tylko skrywać mają przed wzrokiem postronnych najbardziej wstydliwe miejsca ciała ludzkiego, których publiczne odsłanianie uważane jest za gorszące i nieprzyzwoite. Ponieważ tutaj głównym celem jest aktywność fizyczna, muszą być one ponadto tak uszyte i dobrane, by w jak najmniejszym stopniu krępować ruchy noszących je osób.

 

Stroje kąpielowe zakładane na basen to najczęściej kostiumy jednoczęściowe. Nie potrzeba tu bowiem odsłaniać pleców czy brzucha aby opalić je na nadmorskiej plaży. Są one też bardziej „stabilne” -  nie zsuwają się ani nie zmieniają pozycji w trakcie ruchu co z pewnością ułatwia czynne uprawianie tego sportu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stroje basenowe
Nick: