• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 13:56:57
 

Tankini Od dobrych kilku dziesięciu lat stroje kąpielowe jako niemal odrębny gatunek garderoby ewoluują powoli w różne strony. Dzięki temu dziś możemy wybierać z wielu wzorów i fasonów, co z pewności przyczynia się  do walki z monotonią życia.

 

Stroje kąpielowe typu tankini stały się ostatnio równie popularne jak doskonale wszystkim znane bikini. Różnią się one miedzy sobą tym, że ten pierwszy model zamiast staniczka ma przewidzianą koszulkę na ramiączka, zasłaniająca brzuch i dolną część pleców. Topy te spotkać możemy zarówno w wersji z jednym, lub dwoma ramiączkami (szerokimi, wąskimi) oraz wiązane na szyi, dzięki czemu odsłaniające łopatki i kark.

 

Stroje kąpielowe tankini doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie praktycznie nie przerywając plażowania możemy robić także inne rzeczy, takie jak zwiedzanie muzeów, zabytków czy odwiedzenie restauracji. Tego typu kostium bardzo łatwo zamienić na całkiem przyzwoity strój, choćby zakładając do tego spódnicę. Dzięki temu nie musimy po całym kurorcie ciągać ze sobą połowy naszej walizki, by zawsze wyglądać świetnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tankini
Nick: