• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 13:50:14
 

Stroje jednoczęścioweW zależności od indywidualnych preferencji i upodobań, lato i czas wolny z reguły przypadający na ten okres, możemy spędzić jak tylko chcemy. Jedni preferują przysłowiowe leżenie plackiem na plaży, inni woleliby bardziej aktywnie spędzać ten czas. Głownie w przypadku tej drugiej grupy znakomicie sprawdzają się stroje kąpielowe jednoczęściowe.

 

Część osób może zapytać, co mają wspólnego jednoczęściowe stroje kąpielowe z ruchem i aktywnością? Otóż całkiem sporo. Zauważmy, że na basenach preferuje się właśnie takie modele, podobnie osoby zawodowo uprawiające sporty związane z pływaniem, także chętnie je wybierają.

 

Nie bez przyczyny, ma to związek z ich dość dużą „stabilnością” oznacza to, że nie przemieszczają się one ani nie przesuwają po ciele w trakcie wzmożonego ruchu, co niekiedy zdarza się niektórym innym fasonom. Dzięki tej właściwości doskonale sprawdzają się przy aktywnym wypoczynku a przecież także wśród nich wybierać możemy spośród wielu różnych, niekoniecznie monotonnych wzorów i kolorów a pewne ich cechy pomagają czasem nawet ukryć mankamenty sylwetki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Stroje jednoczęściowe
Nick: