• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 13:48:16
 

Bikini W modzie i panujących trendach garderobianych, zauważyć można postępujący od jakiegoś czasu pęd do minimalizmu. Objawia się to także na plażach, gdzie stroje kąpielowe zakrywające kobiety od kolan po łokcie zastąpiły skąpe kostiumy bikini.

 

Stroje kąpielowe tego rodzaju już na stałe weszły do kanonu ubiorów kobiecych i nikogo nie dziwią one ani nie gorszą – byleby strategiczne miejsca pozostawały jako tako ukryte. Składają się o na ze staniczka oraz fig. Podobnie jak każdy inny fason kostiumów, występują one w zadziwiającej wręcz swą rozległością gamie barw i wzorów.

 

Czasem towarzyszą im również ozdoby w postaci klamer, guzików, naszytych aplikacji, haftów, kryształów czy draperii z tkaniny. Ponadto często wybierać można spośród różnych fasonów, na przykład takich wiązanych na szyi, z ramiączkami przez jedno czy też oba ramiona, symetryczne i asymetryczne, wiązane lub zapinane – jakie się tylko chce. Te stroje kąpielowe bardzo często współwystępują z dodatkami takimi jak pareo, sukienki czy spódniczki plażowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bikini
Nick: