• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-05-07 13:45:27
 

Czym wyróżniają się damskie kostiumy kąpieloweKobiety od dawien dawna starały się wyglądać jak najlepiej prześcigając się w rozwiązaniach modowych. Współcześnie ta wojna na trendy przeniosła się także na plaże całego świata, gdzie damskie stroje kąpielowe stają się bronią w niekończących się potyczkach na szyk i styl.

 

Stroje kąpielowe noszone przez kobiety od męskich odróżnia chociażby konieczność ukrywania także górnych partii ciała przed wzrokiem postronnych, gdy także tam znajdują się strefy, których publiczne pokazywanie uznawane jest za gorszące czy nieprzypite. Poniekąd także ten fakt sprawia, że te kostiumy mają znacznie więcej wariantów kroju, jedno i dwuczęściowe, bikini, tankini, to tylko niektóre z nich.

 

Także kolory są znacznie żywsze. Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, nie ograniczają się do stonowanych ciemnych barw a bawią się wzorami i kolorami jak tylko przyjdzie im na to ochota – nikogo nie zdziwi pani paradująca we wzorzystym jaskrawym kostiumie. Kobiece stroje kąpielowe są znacznie ciekawsze i dają swoim użytkowniczkom znacznie większe pole do popisu, jeśli chodzi o inwencje łączenia motywów i wzorów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym wyróżniają się damskie kostiumy kąpielowe
Nick: